Įrašai, filtruoti pagal datą: Liepa 2018

Norintiems išmokti važinėtis riedučiais

Didelius ir mažus kviečiame į nemokamą treniruotę su patyrusia trenere Kornelija iš Kauno. Renkamės rugpjūčio 2 d. 18 val. Pasvalio Smegduobių parke su savo riedučiais. Prašome dėvėti kūno apsaugas, pasiimti vandens atsigaivinimui.

Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro informacija

Skaityti daugiau

Lėvens upės Pasvalyje ir Šilo ežero maudyklų vandens ir smėlio kokybės rezultatai

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, įvertinęs 2018 m. liepos 16 d. gautus maudyklų vandens kokybės tyrimus informuoja, kad Šilo ežero, Lėvens upės maudyklos Pasvalio miesto parke ir Lėvens upės maudyklos ties Pasvalio Lėvens mokykla paimti vandens mėginiai atitiko Lietuvos higienos normos HN 92: 2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus, todėl maudytis šiose vietose yra saugu. Buvo tiriami šie mikrobiologiniai parametrai: žarniniai enterokokai (ksv/100ml) ir žarninės lazdelės (ksv/100ml). Minėtose maudyklose parametrų koncentracija yra nepavojinga.
Ištyrus Lėvens upės maudyklos paplūdimio ties Pasvalio Lėvens mokykla ir Lėvens upės maudyklos paplūdimio Pasvalio miesto parke parazitologinį smėlio tyrimą kirminų kiaušinėlių ir lervų nenustatyta.

Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija

Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras nuotrauka.
Skaityti daugiau
Prenumeruoti šį RSS naujienų kanalą
Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131