Sporto infekcija plito su pašėlusiu jaunimu

Kategorija Naujienos
Atnaujinta: Antradienis, 19 Rugsėjis 2017 16:32

Rugsėjo 14 dieną Pasvalio didžiajame parke plito kitokia, nešanti tik gerą nuotaiką, sveikatą, Sporto infekcija. Tai - septintus metus vykstantis sporto sveikatinantis renginys, suburiantis jaunimą bendram tikslui - bendravimui ir aktyviam laisvalaikiui. O pagrindinis tikslas – jaunimo sveikatinimas ir netiesioginis būdas atitraukti nuo psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo. Renginį organizavo Pasvalio policijos komisariato ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai, Sporto mokyklos treneriai, įgyvendinant Pasvalio rajono savivaldybės priklausomybę sukeliančių medžiagų (narkotikų, alkoholio, tabako ir kitų) vartojimo mažinimo ir prevencijos 2017-2019 metų programos priemonių planą.
Prieš prasidedant renginiui Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas visus motyvavo aktyviai leisti savo laisvalaikį ir palinkėjo gerų rezultatų varžybų metu.
Šiais metais renginys pasižymėjo gausesniu rungčių pasirinkimu: krepšinis 3x3, mažasis futbolas, baudų mėtymas, kamuolio mušinėjimas koja, ištvermės rungtis „lenta“, individuali smiginio rungtis. Rungčių įvairovė nelaido jaunimui nuobodžiauti.


Buvo apdovanoti susirinkę visi 7-10 klasių moksleiviai. Krepšinio rungtyje mergaičių grupėje geriausia „3 komanda“ iš Vaškų gimnazijos, antra - „Žemaičių klubas“ iš Pasvalio Svalios progimnazijos, treti – „Joniškėlis“ komanda iš Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijos. Krepšinio rungtyje berniukų grupėje nugalėtojai – „1 komanda“ iš Vaškų gimnazijos, antri – „Žemaičių klubas“ iš Pasvalio Svalios progimnazijos, treti – „2 komanda“ iš Vaškų gimnazijos. Mažojo futbolo mergaičių grupėje geriausia komanda iš Pasvalio Svalios progimnazijos, antrą vietą užėmė komanda iš Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijos. Futbolo berniukų grupėje pirmą vietą užėmė komanda „Aštuntokai“ iš Pasvalio Svalios progimnazijos, antrą – „Lėv-spyrs“ iš Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos, trečią – komanda iš Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijos.


Apdovanoti ir pavienėse rungtyse dalyvavę jaunuoliai. Daugiausiai kamuolį koja išmušinėjo Augustinas Dabužinskas, antrą vietą užėmė Kristupas Gumbelevičius, o trečią – Deividas Mikalajūnas.


Baudų mėtyme pirmą vietą laimėjo Armandas Bunkis, antrą – Airidas Prakopas, trečią – Akvilė Jasiūnaitė.


Viena iš smagiausių rungčių, kai visi dalyviai išsirikiavo „lentos“ pozicijoje ir demonstravo savo ištvermę. Garbingą pirmą vietą jau antrus metus laimėjo Raimondas Černa, antra vieta atiteko Valdui Jutinskui ir trečia – Danieliui Jutinskui.


Smiginio rungtyje pirmą vietą „sumėtė“ Deividas Kuprionis. Antra vieta atiteko Žygimantui Zapustui, trečią užėmė Iveta Životkauskaitė.


Visuomenės sveikatos biuro specialistai dėkoja renginio organizatoriams, Sporto mokyklos treneriams, dalyvavusių mokyklų atstovams, jaunimui ir linki sveikai, saugiai džiaugtis rudenėjančiomis dienomis.

Daugiau renginio nuotraukų rasite socialiniame tinkle Fb - Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras.


Simona Pyragytė, vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė,

Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuras

Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras nuotrauka.

Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras nuotrauka.
Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras nuotrauka.
 
 
Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131