Mes Facebook-e

A+ A A-
B.Jokubaitienės nuotraukos. B.Jokubaitienės nuotraukos.

Vaškų gimnazijos pradinukai paminėjo Pasaulinę vandens dieną

Kasmet kovo 22 d. minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų. Žmogus be maisto gali išgyventi kelis mėnesius, be vandens - vos keletą dienų. Taigi vanduo - mūsų gyvybė, mūsų energija, mūsų sveikata! Bet vanduo - puiki pramoga ir poilsis, tačiau jame slypi ir daug pavojų.
Kovo 21 dieną Vaškų gimnazijoje vyko renginys „Vanduo - draugas ar priešas?“, skirtas paminėti Pasaulinei vandens dienai ir tuo pačiu prisiminti saugų elgesį prie vandens telkinių ir vandenyje, kurį organizavo sveikatos priežiūros specialistė Birutė Jokubaitienė, bei pradinių klasių mokytojos.
Kiekvienos klasės mokiniai klausėsi, sveikatos priežiūros specialistės pasakojimo apie vandens svarbą visiems gyviems organizmams, apie džiaugsmą, kad turime pakankamai vandens, bei apie būtinybę jį taupyti, apie mitybos piramidėje esančias vandens stiklines. Taip pat, kaip svarbu kasdien gerti vandenį, kas nutinka žmogui, kai jo trūksta. Mokiniams buvo siūloma atsisakyti saldžių gėrimų ir pamėgti vandenį.
Antroji užsėmimo dalis buvo apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens telkinių. Su mokiniais buvo diskutuojama: koks yra „gerai plaukiantis“ žmogus, kokių taisyklių jie privalo laikytis vandenyje ir prie vandens, kokie pavojai tyko vandenyje. Vaikai suprato, kad išmokę plaukti vandenyje nebus visiškai saugūs. Net mokėdami plaukti, žinodami taisykles ir pavojus, vis tiek privalo prie vandens telkinių būti su suaugusiais.

Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Birutė Jokubaitienė
Autorės nuotraukos

Daugiau renginio nuotraukų patalpinta Fb

Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras nuotrauka.

Aukštyn
« Kovas 2019 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kontaktai

Vytauto Didžiojo a. 6, III a. LT-39149 Pasvalys; Tel.: 8 451 20130;  8 451 20131; el. paštas: vsbiuras@gmail.com

Naujausi straipsniai